Мешкання на продаж і в оренду y Barcelona (Sarrià)

продаж: 1 500 000 €
оренда: 600 €/місяць
Реф. 1001 Площа 216 m2 Кімнати 5 Ванні кімнати 3 Гараж 1
Tour Virtual
Карта
Фішка
Опис
Piso на продаж і в оренду en Barcelona, con 216 m2, 5 кімнати І 3 ванні кімнати, Гараж І Ліфт.
Характеристики
Ціна продажу 1 500 000 €
Ціна/м² 6 944
Ціна оренди 600 €/місяць
Забудована площа 216 m2
Корисна площа 190 m2
Спальні 5
Ванні кімнати 3
Тераса
Гаражі 1
Ліфт
Гараж
Енергетичний сертифікат У процесі розгляду
Віртуальний тур
Розташування
Адреса нерухомості орієнтовна.
Шкали ефективності

Контакт

Якщо ви бажаєте отримати більше інформації про цю нерухомість, будь ласка, заповніть форму.

 Так, я прочитав та/або приймаю Умови користування та Політику конфіденційності
Ваш агент
Julen Navarro (продаж,Оренда)
Контакт
Fausto Culebras 4 16004 – Cuenca
Nº Colegiado: 12493
Síguenos en: